نتایج جستجو برای عبارت :

حسین شناسنامه دار VS حسین شناسنامه ندار

مادرم هرشب برایم قصه ای می خواند،که میگفت:با به دنیا آمدن کودکی جدید،زن نیز،برای دیگربار،در جهانی دیگر،متولد می شود.موطن جدیدش می شود بهشت...من شناسنامه ی مادرم را دیده بودم.مادرم اهل هیچ کجا نبود!جای محل تولد در شناسنامه اش خالی بود.بهشت را که دیگر در شناسنامه نمی نویسند...
مادرم هرشب برایم قصه ای می خواند،که میگفت:با به دنیا آمدن کودکی جدید،زن نیز،برای دیگربار،در جهانی دیگر،متولد می شود.موطن جدیدش می شود بهشت...من شناسنامه ی مادرم را دیده بودم.مادرم اهل هیچ کجا نبود!جای محل تولد در شناسنامه اش خالی بود.بهشت را که دیگر در شناسنامه نمی نویسند...
نحوه حذف نام همسر از شناسنامه
بعد از عقد نام طرفین در شناسنامه‌ها ثبت می‌شود، حال اگر طلاق در این دوران واقع شود و زن در زمان طلاق باکره باشد، ثبت‌احوال با دریافت گواهی پزشکی قانونی مبنی بر تائید باکرگی، نام طرفین را از شناسنامه حذف می‌کند اما عدم درج وقایع ازدواج و طلاق در شناسنامه جدید زوج، تنها برای بار اول امکان‌پذیر است. ازاین‌رو، چنانچه مردی برای بار دوم دختر باکره‌ای را به عقد درآورد و در همان حالت طلاق دهد، حذف نام همسر از شناسن
فروردین رییسم گفت مرخصی بگیر کنار مادرت باش.
گفتم نیاز نیست. ایمان دارم خوب میشه میاد خونه می بینمش.
خوب نشد و با آمبولانس بهشت زهرا اومد خونه
خونه هم که نه! از پارکینگ بالاتر نیومد
ایمانم شد شناسنامه ی آدمی که بهش میگفتم خانوم! اجازه میدین عاشقتون بشم؟
شناسنامه رو بهشت زهرا سوراخ کرد با پست فرستاد خونمون.
ایمانم با روزنه پانچ سوراخ نشد؛ با شناسنامه ش باطل شد.
مامانم همه ی ایمانم بود.مرد

ریاست محترم شعبه.................دادگاه عمومی(حقوقی)............ با احترام به استحضار می رساند که اینجانب ...........فرزند........وکیل خواهان خانم و ٖقای............ فرزند.................. همراه فرزندانش ۱-.................۲-.................۳-..................که پرونده کلاسه......................به طرفیت خوانده سازمان ثبت احوال .........................دعوای به خواسته تصحیح شناسنامه طرح نموده ام ، دلایل خود را جهت اثبات ادعای موکلم به شرح ذیل اعلام می نمائیم: ۱-خلاصه ادعای موکلین اینجانب آن است که اداره ثبت احوال

در اجرای آیین نامه اختصاصی شناسنامه ملی برای اشخاص حقوقی کشور،به منظور برخورد و جلوگیری از روند رو به رشد جرایم مالی و اقتصادی تحت پوشش شخصیت حقوقی شرکت ها،ایجاد انضباط مالی و اداری،تسهیل تبادل و اطلاعات بین دستگاه های اجرایی کشور برای کلیه سازمان و نهادها از جمله شرکت سهامی بیمه ایران شناسنامه ملی صادر شده است.
دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری شناسنامه
Download New Music Shahab Mozaffari – Sehnasname
شهاب مظفری شناسنامه

دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری شناسنامه با لینک مستقیم

متن آهنگ شناسنامه از شهاب مظفری

سرازیره دنیا حالم بد شد از این همه گیجیپر از حرف ناگفتمو این یعنی مرگ تدریجیاین شناسنامه باطلم کردهدنیا هر کاری که میشد دو روزه با دلم کرده
جدیدترین آهنگ شهاب مظفری با بهترین کیفیت از لینک بالا منتشر شد
مدارک لازم جهت معافیت 28 و 29 ماه جبهه :فتوکپی شناسنامه+کارت ملی+پایان خدمت پدرفتوکپی شناسنامه+کارت ملی+آخرین مدرک تحصیلی+گواهی اشتغال به تحصیل+عکس3قطعهمعاف شونده(درصورتی ک فرد سرباز باشد گواهی اشتغال ب خدمت+برگه اعزام ب خدمت از پلیس+10)درصورتی ک معاف شونده برادر بالای18 سال داشته باشد :فتوکپی شناسنامه + کارت ملی + پایان خدمت یا گواهی اشتغال ب تحصیلافرادی ک دارای جانبازی میباشند روگرفت فرم شماره2 صادره از بنیادشهیدافرادی ک دارای سابقه بسیج میب
حذف نام همسر از شناسنامه  
حذف نام همسر اول از شناسنامه با انتخاب همسر دوم و ثبت رسمی ازدواج و ثبت شدن نام او در شناسنامه امکان پذیر است
مطابق قانون چنانچه فردی با همسرش متارکه کرده باشد، با انتخاب همسر دوم و ثبت رسمی ازدواج و ثبت شدن نام او در شناسنامه اش می تواند به اداره ثبت احوال مراجعه و درخواست برای حذف نام همسر اول را ارائه دهد.

حذف نام همسر از شناسنامه بعد از طلاق
حذف نام همسر اول از شناسنامه 

هرچند که این مقررات خالی از اشکال نیست؛ ا
بسم الله الرحمن الرحیم
شما فرض کنید یک ترمک(ترم یک) تو اوج ذوق زدگی دانشگاه باشه و یه هم اتاقی هم گیرش بیاد ازون خواهر بسیجی های غلیظ...
بعد بیاد این ترمک بخت برگشته رو معرفی کنه برا تئاتری که قراره تو جشن مبعث برای کل دانشگاه برگزار بشه
بعد اون ترمک که بنده باشم قبول نکنم بعد بیان منو کچل کنن که باید قبول کنی 
هرچی بگم نره هی بگن بدوش
با کلی اصرار قبول کنم ولی شرط بذارم که نقشم یاحرف نزنه یا خیلی کم
بعد کاشف به عمل میاد نقش عروس که فقط بله میگه ر
دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام شناسنامه 

اهنگ بسیار غمگین و شکست عشقی از شهاب مظفری بنام شناسنامه با بهترین کیفیت هم اکنون آماده دانلود میباشد 

متن آهنگ شهاب مظفری شناسنامه♪♫♪♫♪♫
سرازیره دنیا حالم بد شد از این همه گیجی
پر از حرف ناگفتمو این یعنی مرگ تدریجی
یه جایی میدونی باید صاف بری اما میپیچی
چقدر پیرتر از سنمم این میفهمی یعنی چی
این شناسنامه باطلم کرده
دنیا هر کاری که میشد دو روزه با دلم کرده
هیشکی تو خونه درک نکرد دردو
حق دار
نوشته
پیش رو در خصوص حذف نام همسر از شناسنامه بعد از طلاق، و قانون حذف نام همسر از شناسنامه
برای آشنایی شما عزیزان تنظیم گردیده است. حذف نام همسر از شناسنامه در ماده ۳۳ قانون
ثبت احوال اشاره شده است.
حذف
نام همسر از شناسنامه
حذف
نام همسر از شناسنامه پس از طلاق، نگرانی خیلی از مردان و زنانی است که طلاق گرفته
اند و تمایل دارند در شناسنامه ایشان نامی از همسر سابق و طلاق و ازدواج قبلی نباشد.
این موضوع برای مردان راحتتر از زنان است ولی حذف نام زوج ا
۲۳ سال از عمرم گذشت و نمیدانم قرار است چند وقت دیگر زنده باشم. ۲۳ سال به من القا شد که الان باید هویتم تغییر کند. حالا به قول آنها یک هویت جدید دارم. هویت جدیدی که فقط و فقط به واسطه چندبرگ کاغذ ایجاد شده. این هویت جدید چه تغییری ایجاد خواهد کرد؟ باور کنید جز ساده کردن روندهای اداری هیچ تغییر دیگری ایجاد نخواهد کرد! حالا میتوانم یک حساب بانکی برای خودم داشته باشم. سیمکارت بخرم ‌و ماشین و خانه ام را به نام خودم بزنم. دیگر نیازی نیست هرسال پول زیا
سرکار خانم
................................ فرزند ......................... به
شماره شناسنامه ..................... و کد ملی
................................. و به آدرس سکونت
............................................   زوجه سند نکاحیه شماره
......................  به موجب  این  سند اقرار نمودند تمامی  مهریه 
مندرج  در سند نکاحیه  فوق  الذکر را به همسر خود جناب آقای 
................. فرزند ......................... به شماره شناسنامه
............... و کد ملی ............................  ابرا نموده  و
ذمه  زوج  درخصوص  پرداخت  مهریه  به  زوجه  بری  گ
شهاب مظفری شناسنامه
دانلود آهنگ ​شهاب مظفری شناسنامه
همین حالا دانلود کنید آهنگ زیبای شهاب مظفری بنام شناسنامه با لینک مستقیم ♪
Download New Song By : Shahab Mozaffari – Shenasname With Text And Direct Links
بزودی...
سرازیره دنیا حالم بد شد از این همه گیجی
پر از حرف ناگفتمو این یعنی مرگ تدریجی
ادامه مطلب
با گذر زمان و تغییر فرهنگ و شرایط ممکن است فرزند از نام خود حس خوبی نداشته باشد یا حتی قستمی از فامیلی خود را دوست نداشته باشد یا پدر و مادر شناسنامه فرزند دیگرشان را که در کودکی فوت کرده است برای فرزند دیگر  قرار داده اند حال باید چه کرد؟چگونه میتوان اسم را تغییر داد؟چگونه می شود سن را درشناسنامه تغییر داد؟
در ادامه نظر وکیل پایه یک دادگستری را پیرامون  نکات حقوقی موارد فوق جویا شدیم.

ادامه مطلب

سال 1336 چند ماه به عراق سفر کردم؛ برخی کتاب هایی را هم که بآنها خیلی علاقه داشتم به همراه خود بردم، بعد به کتابخانه شوشتریه نجف اشرف رفتم که اتفاقا بسیاری از کتاب های عمویم سید محمد در این کتابخانه هست و موقوفه آنجا است. در آنجا کتاب هایی را استنساخ کردم. سپس به همراه خانواده از طریق بصره به ایران بازگشتم و از خرمشهر با قطار به تهران آمدیم. در تهران کتاب ها را به همراه چند شناسنامه گم کردم.

همه جا را زیر و رو کردم و هرجایی را گشتم، به انبارهای
20 سال پیش در محضر طلاق گرفتیم تو شناسنامه ودر دفتر ثبت شد امضا هم کردیم بعد یک ماه شوهرم پشیمان شد با تهدید و زور سردفتر را راضی کرد که در دفتر قید کند طلاق باطل است به دلیل نخواندن صیغه طلاق عقد به قوت خود باقی است ولی در شناسنامه طلاق قید شده حالا در دفتر بالای امضاء من این جمله رو قید کردند الان من طلاق نامه میخوام سردفتر فوت کرده محضر جایگزین میگه از اول برای طلاق باید اقدام کنید شما همسر ایشون هستید آیا راهی هست؟

به دفتر بازرسی ثبت در خصو
​​مدارک لازم طلاق توافقی⚖️زوجین می بایست مدارک زیر را برای انجام طلاق توافقی تهیه کنند و به پیوست دادخواست طلاق توافقی توسط خود فرد یا وکیل وی به دادگاه تقدیم شود:•اصل عقدنامه یا رونوشت آن•اصل شناسنامه زوج (مرد)•اصل شناسنامه زوجه (زن)•کپی کارت ملی زوجین•وکالت نامه محضری طلاق (در صورتیکه حق طلاق با زن باشد)•توافق نامه مبنی بر توافقات زوجین بر سر مهریه، حضانت و …•گواهی عدم بارداری زوجه (دریافت این گواهی نامه باید از پزشکی قانونی و مرا
آپارتمان مبله غرب تهران درخیابان عدل پونک قرار دارد.این آپارتمان مبله تهران دارای یک اتاق خواب می باشد که دراتاق خواب این سوئیت مبله تهران یک تخت خواب دونفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.از دیگر امکانات این منزل مبله غرب تهران می توان به مبلمان، تلویزیون ال سی دی، آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز، اجاق گاز، یخچال، ظروف آشپزخانه اشاره کرد. این آپارتمان مبله در طبقه اول یک ساختمان بدون آسانسور
دانلود آهنگ شناسنامه شهاب مظفری

دانلود آهنگ شناسنامه شهاب مظفری Download Shenasnameh song by Shahab Mozaffari دانلود آهنگ شهاب مظفری شناسنامه با دو کیفیت 320 و 128 همراه با پخش آنلاین آهنگ از صدا دانلود.
دانلود آهنگ شناسنامه شهاب مظفری
یکی بیاد که دستشو ببرم بالا، بگم هرکس که من دوست، آشنا و فامیل او بوده‌ام، زین پس فلانی دوست، آشنا و فامیل اوست.
یه تعداد آدم رو فقط انتخاب کنم، بگم شماها حق ندارید اون جدیده رو دوست، آشنا و فامیل خودتون بدونید. من برای شما هستم هنوز. 
بعدشم دست همون تعداد (یا اگه دستشون نمی‌شه یادشون) رو بگیرم و برم یه جایی که کسی نشناسدم به جز همونا. و کسی زبونم رو نفهمه و زبون کسی رو نفهمم به جز همونا. 
+عیدتون مبارک. از این پونصدیا و هزاریای عیدی نصیب همه‌تو
ترجمه کارت ملی 
صدور کارت ملی برای افراد توسط متولی این امر یعنی سازمان ثبت احوال کشور بوده که با استفاده از خدمات نوین دولت الکترونیک اقدام به صدور کارت ملی هوشمند برای تمامی ایرانیان نموده است لازم به ذکر است در صورتی ه همچنان نیاز به کارت ملی هوشمند دارید میتوانید با مراجعه به ثبت احول این فرایند را انجام دهید اما بد نیست این نکته را بدانید درگاه الکترونیک دولت نیز با طراجی اپلیکیشن درگاه دولت این اقدام را به صورت غیر حضوری انجام می دهد
در قدیم گاهی اوقات با فوت فرزند خانواده شناسنامه او را باطل نمی کرند و بعد از به دنیا آمدن فرزند جدید شناسنامه فرزند قبل را برای فرزند جدید استفاده می کردند این امر باعث می شود تا سن شخص واقعی نباشد و در بزرگسالی فرد اقدام به تغییر سن شناسنامه ایی خود کند.در ادامه همراه ما باشید تا نکاتی را پیرامون این موضوع مطالعه فرمایید.

ادامه مطلب
 جناب آقای
/ سرکار خانم ................. فرزند ......................... به شماره
شناسنامه ............... و کد ملی ............................ و به
آدرس سکونت ............................................. عنوان موجر سند
اجاره شماره ............... ازیک  طرف  و جناب آقای، سرکار خانم
................. فرزند ......................... به شماره شناسنامه
............... و کد ملی ............................ و به آدرس سکونت
............................................. به  عنوان  مستاجر سند
موصوف  ازطرف دیگر ضمن اعلام رضایت و توافق مبنی بر فسخ اجاره نامه فوق
الذکر ض
مودت اهل بیت شرط قبولی اعمال امت (به روایت اهل تسنن)
طبرانی عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
۲۲۳۰- حدّثنا أحمد بن محمّد المرّیّ البغدادیّ قال: نا حرب بن الحسن الطّحّان قال: نا حسین بن الحسن الأشقر قال: نا قیس بن الرّبیع، عن لیث، عن ابن أبی لیلى، عن الحسن بن علیّ أنّ رسول اللّه صلّى الله علیه وسلّم قال: زَمُوا مَوَدَّتَنَا أَهْلَ الْبَیْتِ، فَإِنَّهُ مَنْ لَقِیَ اللَّهَ عَزَّ وَجَلَّ وَهُوَ یَوَدُّنَا دَخَلَ الْجَنَّةَ بِشَفَاعَتِنَا، وَ
⭕️ دانش آموز اول ابتدایی دارم که نام پدرش در سناد با شناسنامه مغایرت دارد برای رفع این مشکل باید چکار کنم ؟
توی سناد
از مدیریت دانش اموزان
مدیریت اطلاعات شناسنامه ای
سمت چپ
گزینه اصلاح مشخصات شناسنامه ای پدر و مادر
کد ملی پدر را بزنید
و وارد مشخصاتش بشید و ویرایش کنید و ثبت را بزنید
سپس مجدد از قسمت
مدیریت دانش اموزان
لیست دانش اموزان
اسم دانش اموز را پیدا کنید
روی اسم دانش اموز کلیک کنید 
و از ذره بین جلوی کد ملی
وارد ویرایش مشخصات دانش ام
بسیاری از کسانی که میخواهند طلاق بگیرند دوست دارن که اسم همسر از شناسنامه ی آنها پاک شود برای اینکه بدانید آیا میشود این کار را انجام داد به سایت گروه وکلای پارسای مراجعه کنید ودر مورد این موضوع تحقیق کنید 
این قسمت از این سایت را ما هم در این بلاگ جا داده ایم
طلاق توافقی و امکان پاک کردن طلاق از شناسنامه:
پس از ثبت طلاق، در صورت عدم نزدیکی زوجین با ارائه حکم دادگاه و طلاقنامه به اداره ثبت احوال زوجین می توانند شناسنامه را تعویض کرد و شناسنام

درخواست تجرد.        نام فرد مورد نظر را. از طریق لینک ثبت احوال وارد و کد دریافت نمایید ، سپس با جستجوی کد مورد نظر در سامانه. به تجرد وی پی ببرید. 
1- تعریف گواهی تجرد:

گواهی است مبنی بر اینکه صاحب شناسنامه سابقه ازدواج نداشته و یا ازدواج واقع شده منجر به جدایی بر اثر طلاق، فسخ نکاح، بذل یا انقضاء مدت در ازدواج منقطع و فوت همسر شده باشد.درخواست کننده گواهی تجرد صرفاً صاحب شناسنامه می باشد. 

2- نحوه ارائه تقاضا:

1-2- شما می توانید از
هروقت سنِ آدم ها را میشنوم اولین چیزی که در ذهنم عبور میکند این است که چقدر سرنوشت ها با هم متفاوت است،سریع با همسن و سالان خودشان مقایسه شان میکنم،اینکه هر کُدام مسیرهای متفاوتی را برای زندگی انتخاب کرده اند،اینکه طرز فکر و سَبکِ زندگیشان زمین تا آسمان باهم فرق میکند،حتی میزان تناسب تیپ و چهره هایشان با سنِ شناسنامه اشان،بعضی ها پیرتر و بعضی ها جوان تر،گاهی از وجود این همه تفاوت شگفت زده میشوم اما با این حال این تفاوت ها در کمالِ بی عدا
 اول همه ی کارهای در دست را تمام کن بعد به کار غیرسازمانی بپرداز.
ایمیل هر نیم ساعت باز و همانجا جواب داده شود.
فرم هایی که می خواهی طراحی کنی مثل فرم شناسنامه مدیریت عملکرد، از ساده ترین شکل یعنی در ورد شروع کن.
در پاسخ به درخواست مدیر تامل کن و بعد جواب بده.
درخواست صدور گواهی تجرد 
1- تعریف گواهی تجرد:
گواهی است مبنی بر اینکه صاحب شناسنامه سابقه ازدواج نداشته و یا ازدواج واقع شده منجر به جدایی بر اثر طلاق، فسخ نکاح، بذل یا انقضاء مدت در ازدواج منقطع و فوت همسر شده باشد.درخواست کننده گواهی تجرد صرفاً صاحب شناسنامه می باشد. 
2- نحوه ارائه تقاضا:
    1-2- شما می توانید از طریق این سامانه  و با کلیک کردن بر دکمه "دریافت خدمت" در زیر همین صفحه، فرم درخواست را تکمیل و به صورت الکترونیکی برای سازمان ثبت احو
الف) شخص حقیقی:1- مدارک مثبت هویت متقاضی ( کپی شناسنامه و کپی کارت ملی )2- کپی کارت بازرگانی (در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد)3- کپی مجوز فعالیت (جواز تاسیس، پروانه ی بهره برداری، پروانه ی ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)4- نمونه علامت تجاری در کادر 10 در 10ب) شخص حقوقی:1- مدارک مثبت هویت مدیر عامل شرکت ( کپی شناسنامه و کپی کارت ملی )2- کپی روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت (ا
هرگز پیش نیامده برسم کلید خونه رو پرت کنم روی میز یا گوشه کناری؛ کلیدهای خونه مثل یک راز عزیز هست که فقط من و چند نفر دیگه داریمش...خیلی عزیزه. جا نمیگذارمش، گمش نمیکنم. مثل شناسنامه م مهمه و مثل تصویر آدمهای خونه همیشه در نظرم هست و برای من زیباست.
تشخیص فیروزه اصل از بدل کار هر کسی نیست و بیشتر بومیان قادرند این کار را انجام دهند. قیمت فیروزه نیشابور در ایران بالاتر از فیروزه‌های کرمان و دامغان است زیرا فیروزه نیشابور کیفیت بالاتری دارد. متأسفانه بعضی از افراد اقدام به فروش فیروزه کرمان و فیروزه دامغان به عنوان فیروزه نیشابور می‌کند و از این راه بسیار سود کسب می‌کنند که مایه تأسف است.
به همین دلیل است که باید در هنگام خریدن فیروزه از فروشنده درخواست شناسنامه سنگ فیروزه را بکنید. در
پرهیز از پیروی کورکورانه از اشخاص در کلام امام صادق علیه السلام
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
١- حدثنی محمد بن علی ماجیلویه ـ رضی الله عنه ـ عن عمه ، عن محمد بن علی الكوفی ، عن حسین بن أیوب بن أبی عقیلة الصیرفی ، عن كرام الخثعمی ، عن أبی حمزة الثمالی قال : قال أبو عبد الله علیه‌السلام : إیاك والرئاسة ، وإیاك أن تطأ أعقاب الرجال. فقلت : جعلت فداك أما الرئاسة فقد عرفتها ، وأما أن أطأ أعقاب الرجال فما ثلثا ما فی یدی إلا مما وطأت أعقاب الر
از کجا میفهمیم همسرمان پیش دوستانش است؟
این وقت ها چه کنیم؟

پاسخ سوال اول:

_ جواب پیام های شما را یا دیر می دهد ، وقتی هم میدهد چند کلام خشک و خالی و سرد و از سر باز کن برایتان می‌نویسد.
_ زنگ نمی‌زند.
_ وقتی زنگ می‌زنید بعد از سلام می‌گوید که با شما تماس خواهد گرفت ولی نخواهد گرفت.
_ اصلا شما که هستید؟ مزاحمی که از وقتی آمده ارتباط او با دوستانش را کم کرده.
او دلش نمیخواهد وقتی در بین دوستانش هست یک آدم متاهل باشد و حتی حرف زدن با شما پیش چشمان
قانون تغییر جنسیت
قانون تغییر جنسیت بر خلاف تصور عموم تغییر جنسیت در ایران قانونی بوده و انجام می شود و هزاران متقاضی دارد،
افراد می توانند با استناد به نظریه پزشکی قانونی و روانپزشکی قانونی با اجازه از دادگاه صالح یعنی دادگاه خانواده محل اقامت شخص متقاضی، اجازه تغییر جنسیت بگیرند
پس از صدور حکم توسط دادگاه ، انجام عمل جراحی تغییر جنسیت در مراکزی که تحت نظر پزشکی قانونی است انجام میشود.
اگر مرد یا زنی پس از ازدواج تغییر جنسیت دهد مرد نمی ت
به نام خدا
این روزا حس درماندگی و تنهایی بیشتر از هر چیزی گلویم را می فشرد.
کاش زمان به عقب بر می گشت و هرگز با مردی که نامش حالا در شناسنامه ام است پای سفره عقد نمی نشستم.
اشتباه بزرگی کردم که جبران شدنی نیست.
مدام در دعای مشلول می گویم یا راد ما قد فات.

یعنی ای کسی که انچه را که از دست رفته بر می گردانی. اما نمی دانم این بار چگونه می خواهی نجات دهی این بنده ات را...
امروز شاهد عقد دو کبوتر عاشق بودم
دخترخاله ی ما چند سالی بود دل در گرو آقایی داده بود و عاشق شده بود.این آقا هم عاشق دخترخاله ی ما
بعد از چند سال بالاخره به هم رسیدن و امروز اسمشون رفت تو شناسنامه ی هم
ان شالله همه ی دختر پسرهای سایت خانواده برتر ازدواج کنن و همه ی کبوترهای عاشق به هم برسن.الهی آمین.
هر شهر و استانی برای خودش نشانه هایی دارد که به نحوی شناسنامه آن شهر محسوب می شوند. از صنایع دستی گرفته تا مکان های گردشگری و غذاهای محلی، همه و همه نمادی از یک شهر و استان محسوب می شوند که اتفاقا مردمان آن منطقه تعصب خاصی نسبت به آنها دارند. البته گاهی به دلیل سیر و سفرهایی که همیشه باب بوده، این تحفه ها دست به دست چرخیده و به شهرهای دیگر قرض داده شده اند. برای مثال غذاهای محلی هر شهر و استانی، ممکن است در مکان هایی دیگر پخته و استفاده شوند و ح
بدینوسیله جناب آقای
............................ فرزند ................... به شماره شناسنامه
............... و کد ملی ..................... رضایت منجز خود را نسبت
به فعالیت همسرش سرکار خانم ...............................در اشتغال به
.................... را برای مدت ..................... اعلام می نماید.
::بِسـم ِ ربـــــِّـ الشــُّـهـداءِ والصِّـدیقیــن::
چشمانمان را زیبا کنیم با دیدن زیبایی ها (6)
تو دیوانه شده ای ! این مرد بیست سال از تو بزرگتر است ،ایرانیاست ، همه اش توی جنگ است ، پول ندارد ، همرنگ مانیست ،حتی شناسنامه ندارد !
سرش را گرفت بین دستهایش و چشمهایش را بست .
ادامه مطلب
کتاب‌چه را گذاشته‌ام جلویم. تنها نسخه‌ای است که توی خانه دارمش: «برزخ بی‌هویتی در سرزمین مادری». یک کتاب‌چه‌ی ۹۰ صفحه‌ای که حالا باید بگویم دیگر خاطره است. با محسن نوشتیمش. ابعاد مختلف مشکل بی‌شناسنامه بودن بچه‌های مادر ایرانی- پدر خارجی. چه توی ایرانی هاش چه بیرون ایرانی‌ها. بعد سیر تاریخی. مقررات بقیه‌ی کشورها. راه‌حل‌های پیشنهادی و... کتابچه‌ی جالبی شده بود. دست‌مان می‌گرفتیم و وقت دیدن آدم‌های مختلف یک نسخه به‌شان می‌دادیم ک
دارالترجمه زبان
دارالترجمه زبان زیر نظر اداره کل اسناد امور مترجمان رسمی قوه قضائیه، در زمینه ترجمه رسمی و ترجمه اسناد، ترجمه مدارک تحصیلی، ترجمه مدارک و ترجمه شناسنامه فعالیت می‌نماید.
دارالترجمه رسمی یا دفتر ترجمه رسمی هماترنس
سابقه طولانی، کیفیت و دقت در ترجمه رسمی، همراه با قیمت مناسب و مصوب و استفاده از کادر مترجمان مجرب، سبب جلب اعتماد مشتریان به این دارالترجمه زبان ( دفتر ترجمه رسمی ) در طول سالها فعالیت خود گردیده‌ است.
فعالیتها
یه جامعه، برآیندی از تفکر غالب اون جمع میشه و این برآیند جهت حرکت اون جمع رو مشخص می کنه، خیییلی در این ارتباط برام سوال پیش میاد، که من کجا قرار دارم؟؟ وضعیت خودم دقیقا چیه در این جمع؟؟
آیا از نجات یافتگان میشم یا عذاب خدا من رو هم شامل میشه؟؟
وضعیت یه جمع درست مثل وضعیت یه انسانه، که میشه در موردش گفت، کل نفس بما کسبت رهینه .. مدثر

خدا وضع هر قومی رو به شناسنامه شون مشخص نمی کنه
اونا رو به انواع ابتلائات دچار می کنه .. 
در رابطه با انحصار وراثت دیه می توان عنوان نمود که پس از پرداخت دیه توسط شرکت بیمه به دادگاه ، مبلغ دیه به حساب سپرده ی مخصوصی که حساب بیت المال است ، واریز می گردد تا زمانی که اولیاء دم و وراث بر اساس گواهی انحصار وراثت دیه شناسایی شوند ، مبلغ دیه در حساب باقی می ماند و با ارائه ی گواهی انحصار وراثت توسط اولیاء دم ، دیه به آنها پرداخت خواهد شد .مدارک لازم برای انحصار وراثت دیه ، شامل ؛ شناسنامه و گواهی فوت متوفی ، سند ازدواج متوفی در صورت تاهل
چرم طبیعی انعطاف پذیری بالای دار 
بسیار نرم است
داراری شناسنامه می باشد
طرح های غیر تکراری دارد
با بوکردن آن میتوانید متوجه شوید
پشت چرم طبیعی را نگاه کنید متوجه طبیعی بودن آن می شوید پشت چرم طبیعی پرزی است
در برابر حرارت نمی سوزد و در برابر حرارت بوی موی سوخته می دهد
کمی آب روی آن بریزید متوجه میشوید که در چند ثانیه آب را جذب می کند

با سلام خدمت همکاران محترم
هشتمین مطلب از باب یادآوری این روزهای کاری مدارس جهت اطلاع و هماهنگی همکاران منتشر می شود
اولین نکته اینکه بعد از اطمینان خاطر از رفع اکثر مشکلات همکاران و ارسال به فاینال تا این لحظه که سفر تابستانی به خاطر همکاران نداشته ام حالا با خیال راحت تا جمعه  در اردبیل خواهیم بود مطلبی در وبلاگ منتشر نخواهد شد  و به سوالی پاسخ داده نخواهد شد اگر خدا بخواهد از روز جمعه در خدمت همکاران خواهیم بود
همکاران محترم اگر دانش آم
نام رمان :آشوب قلبها 
نویسنده :شیدا خسروی
تعداد صفحات:۶۹۰
ژانر :تخیلی ،عاشقانه
خلاصه رمان :
دانلود رمان داستان ام رمان تقدیم به تو که به رسم جاده ها دوری ولی به رسم دل با تو فاصله ای نیست…من از دهه ی عشق ممنوع می آیم …از دهه ی نگاه ممنوع….زیبایی ممنوع….شعر ممنوع….و کلام ممنوع !من از جنس هیچ کس نیستم ..من عدد شناسنامه ام را انکار نمیکنم..

دانلود با فرمت Pdf
DOWNLOAD
وصیت نامه شهید دکتر بهشتی
اینجانب محمد حسینی بهشتی، دارنده شناسنامه شماره ۱۳۷۰۷ از اصفهان وصیت می کنم به همسرم و فرزندانم و سایر بستگانم که در زندگی بیش از هر چیز به فروغ الهی که در دل انسانهاست اهمیت دهند و با ایمان به خدای یکتای علیم، قدیر، سمیع، بصیر، رحمان و رحیم و پیامبران بزرگوارش و پیروی از خاتم پیامبران و کتابش قرآن و از ائمه معصومین سلام ا… علیهم اجمعین و اهتمام به ذکر و یاد خدای و نماز با حضور قلب، روزه، عبادات دیگر و انفاق و ایثا
جناب آقای،
سرکار خانم ................. فرزند ......................... به شماره
شناسنامه ............... و کد ملی ............................ و به آدرس
سکونت ............................................. به موجب این سند
اقرار نمودند به عنوان وکیل سندشماره .............................. به
تاریخ ........................  با موضوع ....................... از
انجام  امور مربوط به سند وکالت فوق الذکر استعفا نمودند.
با سلام
فقط کافیست با یک تماس با شماره تلفن 09175914812 و ارسال تصویر صفحه اول شناسنامه خود و یک قطعه عکس 3*4 و پرداخت حق بیمه خود از بین کد های در آمدی بین1-8 بیمه شوید.
کد1: 330،000
کد2: 360،000
کد3: 390،000
کد،4: 420،000
کد5: 480،000
کد6: 540،000
کد7: 660،000
کد 8: 840،000
تمامی مبالغ به تومان است.
تمامی پرداختی ها بصورت یکبار در سال بوده و بصورت اقساطی نیز امکان پذیر است.
یادآور میگردد به ازای پرداختی هر یک از کد های بالا دولت دوبرابر آن را بصورت یارانه به صندوق جهت حق بیمه فرد پرد
ازدواج صوری و پیامدهای آن
ازدواج صوری و پیامد های آن :همه ی ما تا به حال لغت طلاق صوری و یا خواستگار صوری را شنیده ایم و تا حدودی با آنها و علت وقوع آنها آشنایی داریم.
اما الان می خواهیم به مبحثی به نام ازدواج صوری بپردازیم که به تازگی در حال رشد است و هروز آمار آن رو به بالا می رود.
ازدواج صوری اگر تا چند وقت پیش اتفاق می افتاد همه می گفتن طرف برای خروج از کشور و گرفتن اقامت دائم کشوری دیگر این کار را کرده است.
در حال حاضر فاجعه ای که با آن مواجه ه
آقا ما امروز تولد شناسنامه ایمونه 
بزرگترا گفتن تو فردا به دنیا اومدی 
حالا مونده ایم مبدا تاریخ عمرممون رو امروز حساب کنیم یا فردا ؟؟؟؟
امروز رو بگیری رسما به خودت دروغ گفته ای ( مگر اینکه بزرگتر ها درباره روز واقعی تولدت دروغ گفته باشند)
فردا رو بگیری ، شناسنامه ات بی اعتبار میشه 
چه کنیم حالا؟
روی هر جفتش هم تعصب ویژه داریم
شما با اجاره آپارتمان مبله روزانه کرمان  میتوانید از امکانات خوب این آپارتمان مبله کرمان بصورت کوتاه مدت استفاده کنید. برای رزرو این هتل آپارتمان ارائه شناسنامه محرمیت الزامی است.
 این واحد مبله بصورت پارتمان سه خوابه 100متری در خیابان فیروزه کرمان قرار دارد.

هروقت سن آدم ها را میشنوم اولین چیزی که در ذهنم عبور میکند این است که چقدر سرنوشتشان با هم متفاوت است،سریع با همسن و سالان خودشان مقایسه میکنم،اینکه هر کُدامِشان مسیرهای متفاوتی را برای زندگی انتخاب کرده اند،اینکه طرز فکرشان و سَبکِ زندگیشان زمین تا آسمان باهم فرق میکند،حتی میزان تناسب تیپ و چهره هایشان با سنشان،بعضی ها پیرتر و بعضی ها جوان تر،گاهی از وجود این همه تفاوت شگفت زده میشوم اما با این حال این تفاوت ها در کمالِ بی عدالتی زیبا و
خرید بیمه عمر پاسارگاد
یکی از راحت ترین راه های خرید بیمه عمر پاسارگاد خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد است که ما این راه رو به راحتی در چند خط توضیح میدهیم
این سایت وب سایت رسمی بیمه عمر پاسارگاد است که زیر نظر برترین مدیر فروش بیمه عمر پاسارگاد جناب آقای محمد محمدحسینی  می باشد که بالاترین  آمار فروش بیمه عمر پاسارگاد را به خود اختصاص داده است که شما می توانید با رجوع به رزومه محمد محمدحسینی این آمار را مشاهده فرمایید
در این روزهایی که با
با سلام
فقط کافیست با یک تماس با شماره تلفن 09175914812 و ارسال تصویر صفحه اول شناسنامه خود و یک قطعه عکس 3*4 و پرداخت حق بیمه خود از بین کد های در آمدی بین1-8 بیمه شوید.
ک1: 270،000 تومان
کد2: 330،000
کد3: 360،000
کد4: 390،000
کد،5: 420،000
کد6: 480،000
کد7: 540،000
کد8: 660،000
تمامی مبالغ به تومان است.
تمامی پرداختی ها بصورت یکبار در سال بوده و بصورت اقساطی نیز امکان پذیر است.
یادآور میگردد به ازای پرداختی هر یک از کد های بالا دولت دوبرابر آن را بصورت یارانه به صندوق جهت حق بیمه فرد
جناب آقای،
سرکار خانم ................. فرزند ......................... به شماره
شناسنامه ............... و کد ملی ............................ و به آدرس
سکونت .............................................به  موجب  این  سند
اقرار نمود وجه چک / چکهای به شماره ...........................بر
عهده......................... مربوط به
موضوع.................................. را تماما وصول نموده و با تحویل
لاشه چک به صاحب حساب حق هر گونه ادعا و اعتراض را از خود سلب و ساقط نمونه
است. 

اعتبار ثبت برند
اعتبار برند از لحاظ مدت زمان ، مدت اعتبار برندهایی که به ثبت می رسند، ۱۰ سال از تاریخ تقدیم اظهارنامه است و همچنین در پایان این مدت ۱۰ ساله، یک مهلت ۶ ماهه برای تمدید برند وجود دارد که مالک برند برای حفظ آن باید حتما قبل پایان یافتن این مهلت ۶ ماهه، نسبت به تمدید آن اقدام نماید و اگر اقدام به تمدید برند خود در این بازه زمانی ننماید، هر شخصی که متقاضی این برند باشد، می تواند با طی نمودن مراحل پیش گفته، برند فوق را بنام خود ثب
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
آنانکه آنقدر ذلیل و ترسو و بزدل و بی وجود هستند
به جای مطالبه حق خود
به اعتیاد رو می آورند
در تخدیر خود دیگر دردی احساس نمی کند...تا بخواهد اصلاح کند
دیگر ناموس ندارد ..دیگر غیرت ندارد که بخواهد نگران ناموسش باشد...دیگر درد دین و درد وطن و ...اصلا درد ندارد....
انگلستان می‌دانست چه چیز را به ایرانیان هدیه کند....
دبیرستان صادق آل محمد (ص) وردنجان در سال 1361 تاسیس گردیده است این آموزشگاه با 5000 مترمربع مساحت کل، و زیر بنای 600 متر مربع در دو طبقه توسط اداره کل نوسازی استان چهارمحال و بختیاری ساخته شده است این آموزشگاه دارای 13 کلاس درس، سه اتاق هوشمند، کارگاه، کتابخانه با حدود 500 جلد کتاب، نمازخانه مستقل با زیربنای 150 متر مربع، سیستم امنیتی، یک دستگاه تکثیر می باشد. سالن و حیاط آموزشگاه با امکانات فوتسال و میز پینگ پونگ در اختیار دانش آموزان می باشد.
در حالی که حسن روحانی به دنبال بستن با کدخدا است ، دانشجویان کره ای (دانشجویان کره جنوبی) به نشانه اعتراض به حضور نیروهای نظامی آمریکا در کشورشان ، از دیوار اقامتگاه سفیر ایالت متحده در این کشور بالا رفتند. آنها فهمید که مشکل اصلی ، دولت فعلی آمریکا نیست بلکه اندیشه حاکم در نظام آمریکا و خوی استکباری آن است ولی تو هنوز نفهمیدی! اگر حسن روحانی رئیس جمهور کره جنوبی بود، احتمالا این دانشجویان را بی شناسنامه می خواند.

خرید بیمه عمر پاسارگاد
یکی از راحت ترین راه های خرید بیمه عمر پاسارگاد خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد است که ما این راه رو به راحتی در چند خط توضیح میدهیم
این سایت وب سایت رسمی بیمه عمر پاسارگاد است که زیر نظر برترین مدیر فروش بیمه عمر پاسارگاد جناب آقای محمد محمدحسینی  می باشد که بالاترین  آمار فروش بیمه عمر پاسارگاد را به خود اختصاص داده است که شما می توانید با رجوع به رزومه محمد محمدحسینی این آمار را مشاهده فرمایید
در این روزهایی که با
شرایط ثبت نام در باشگاه تیراندازی شهدای هاتف اصفهان
مدارک لازم:
حضور شخص متقاضی هنگام ثبت نام الزامی است.
اصل کارت ملی متقاضی(برای افراد زیر 18 سال اصل شناسنامه)
یک قطعه عکس متقاضی
برای ثبت نام افراد زیر 18 سال حضور یکی از والدین با در دست داشتن اصل شناسنامه الزامی است.

شرایط ثبت نام برای دوره پاییزی 1398

(با توجّه به امکان تغییر برنامه هفتگی باشگاه، لطفاً پیش از مراجعه برای ثبت نام با مطالعه این صفحه از زمان انجام ثبت نام مطمئن شوید.)

نشانی

اعتبار ثبت برند
اعتبار برند از لحاظ مدت زمان ، مدت اعتبار برندهایی که به ثبت می رسند، ۱۰ سال از تاریخ تقدیم اظهارنامه است و همچنین در پایان این مدت ۱۰ ساله، یک مهلت ۶ ماهه برای تمدید برند وجود دارد که مالک برند برای حفظ آن باید حتما قبل پایان یافتن این مهلت ۶ ماهه، نسبت به تمدید آن اقدام نماید و اگر اقدام به تمدید برند خود در این بازه زمانی ننماید، هر شخصی که متقاضی این برند باشد، می تواند با طی نمودن مراحل پیش گفته، برند فوق را بنام خود ثبت
مدارک لازم:
یک قطعه عکس متقاضی
برای ثبت نام افراد زیر 18 سال حضور یکی از والدین با در دست داشتن اصل شناسنامه الزامی است.

زمان ثبت نام:
در حال حاضر دوره تابستانی رو به اتمام است و ثبت نام برای دوره پاییزی متعاقباً از طریق همین صفحه اعلام خواهد شد إن شاء الله.

(با توجّه به امکان تغییر برنامه هفتگی
ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستانهای استعدادهای درخشان(دوره اول) سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ ثبت نام سنجش و پذیرش پایه دهم دبیرستانهای استعدادهای درخشان(دوره دوم) سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ با همراه داشتن رمز همگام و کد ملی و یک قطعه عکس و شناسنامه پدر دانش آموزایرانشهر کافی نت فرزاد
نام: حسن و در تورات شُبَّر
کنیه: أبومحمد
لقب: سیّد، سِبط، أمین، حجّت، برّ، نقیّ، زکیّ، مجتبی و زاهد
نام پدر: علی
نام مادر: فاطمة
تاریخ تولد: 3/9/15 هجری قمری
مکان تولد: مدینه
تاریخ شهادت: 50/2/7 یا 50/2/28 هجری قمری
مکان شهادت: مدینه
قاتل: جعدة همسر ایشان
مدت عمر: 47 سال
مرقد شریف: قبرستان بقیع، واقع در مدینه
منصب: امام دوم شیعیان
مدت امامت: 10 سال
شناسنامه اجمالی از دوران زندگی امام مجتبی( علیه السلام )

نام: حسنکنیه: ابو محمد.نام و کنیه آن حضرت را پیامبر اکرم (ص) تعیین فرمودند.القاب: مجتبى، سید، سبط، زکى، تقى، حجت، برّ، امین، زاهد و طیب.منصب: معصوم چهارم، امام دوم شیعیان و پنجمین خلیفه اسلامى.تاریخ ولادت: نیمه ماه مبارک رمضان سال سوم هجرى. برخى نیز تولد آن حضرت را سال دوم هجرى دانسته‏اند. او نخستین فرزند امیرالمؤمنین (ع) و فاطمه زهرا (س) است.محل تولد: مدینه مشرفه، در سرزمین حجاز (عربستا
تا روز انتخابات این بازی دادن ها ادامه دارد...

وقتی پای صندوق رأی، شناسنامه می خرند...
وقتی با یک ناهار، رأی می خرند...
وقتی با یک ترک و فارس به راه انداختن رأی ها را می چرخانند...

بروید از همانها که رأی دادید بخواهید وضعتان را درست کنند.
بابک جهانبخش (با نام شناسنامه‌ای علی جهانبخش)، زاده ۱ فروردین ۱۳۶۲ برابر با ۲۱ مارس ۱۹۸۳ در بوخوم، آلمان) می‌باشد. بابک با همکاری با کارگردانان مطرح از جمله مجید فرهبد، محمد باقری، وحید امینی، عرفان خاکی اثرات زیادی را ارائه داد.
شروع فعالیت هنری
ادامه مطلب
واژه هایی که هجای میانی"وو"دارند، مانند: طاووس، کاووس، چاووش، سیاووش، داوود و...با دو واو نوشته می شوند. به جز در دو مورد:1_هنگامی که تبعیت از رسم الخط قرآنی مد نظر باشد مانند:داود2_هنگامی که نام شخص در شناسنامه با یک "واو" آمده باشد." سودابه زنی...سنگدل و غدار است و سیاووش را می خواهد، تنها برای اینکه از جوانی رعنایی او برخوردار شود." (ندوشن:جام جهان بین92)فرهنگ درست نویسی سخنمنبع
https://t.me/qande_parsi/116
آغاز ثبت نام دوره دهم و یازدهم و دوازدهم از 16 تیر 98 
لطفا جهت ثبت نام با در دست داشتند مدارک به مدرسه مراجعه فرمایید.
مدارک موررد نیاز جهت ثبت نام در دوره دهم 98-99 :
1- کپی شناسنامه و کارت ملی دانش آموز( همراه با اصل مدارک) 
2. کپی شناسنامه و کارت ملی والدین (پدر و مادر) 
3. مدرک تحصیلی والدین 
4. شناسنامه سلامت دانش آموز 
5. گواهی پایان تحصیلات دوره اول متوسطه
6. کارنامه قبولی سال نهم 
7.عکس 3در4 جدید (6قطعه)
8. هدایت تحصیلی تایید شده و کپی ان
9-پوشه سفید
10-
1- برای جلساتی که تهیه محتوای مورد بحث بر عهده توست، باید حداکثر روز قبل آماده شود حتی اگر خیلی کم مثلا در حد یک ربع هم زمان می برد، اما چون برای روز جلسه، وضعیت کارها و سرشلوغی ها اصلا مشخص نیست، حتما باید روز قبل از جلسه آماده باشد (تجربه جلسات تهیه شناسنامه مدیریت عملکرد)
2- برای جلساتی که کاری را دیگران باید انجام دهند، اول هفته قبل از جلسه باید پیگیری ها را شروع کرد.
مدارک لازم:
یک قطعه عکس متقاضی
هزینه دوره آموزشی بصورت نقدی در هنگام ثبت نام دریافت می شود.

شرایط ثبت نام مرحله دوم دوره زمستانی 1398

(با توجّه به امکان تغییر برنامه هفتگی باشگاه، لطفاً پیش از مراجعه برای ثب
مدارک لازم:
یک قطعه عکس متقاضی
هزینه دوره آموزشی بصورت نقدی در هنگام ثبت نام دریافت می شود.

شرایط ثبت نام برای دوره زمستانی 1398

(با توجّه به امکان تغییر برنامه هفتگی باشگاه، لطفاً پیش از مراجعه برای ثبت نام
مدارک ثبت شرکت مهندسی مشاور سهامی خاص : - کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی اعضاء - اقرارنامه امضا شده - اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری - اخذ مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع - تنظیم وکالتنامه به نام وکیل چنانچه امور توسط وکیل انجام گردد.
• شرایط ثبت شرکت مهندسی مشاور با مسئولیت محدود: _وجود حداقل 2 نفر عضو _حداقل سرمایه 1,000,000 ریال _تعهد به پرداخت کل سرمایه
 ثبت شرکت مهندسی مشاور
نارین قلعه میبد یکی از بناهای تاریخی و باشکوه ایران کهن در دوره ساسانی است که معماری و هنر سازندگان آن موجب تحسین باستان شناسان و تاریخ دوستان شده است. در ادامه به آشنایی با برخی مشخصات این بنای زیبا و ماندگار می پردازیم

ادامه مطلب
مدارک لازم:
یک قطعه عکس متقاضی
زمان ثبت نام:

در حال حاضر دور اول کلاسهای تابستانی آغاز شده است و ثبت نام برای دور دوم کلاسها در حال انجام است.
ثبت نام در تیرماه 1398 هر روز  صبح از ساعت 0900 تا 1200 و روزهای زوج صبح و عصر(ساعت 1700 تا 1900) انجام می شود.
شرابط ثبت
آزمون نظام مهندسی آخر دو هفته دیگه ست و شدیدا مشغول خوندن مطالب مونده ام.
دو سه ماهه کارو تعطیل کردم و داداشم (شریکم) حسابی خسته و شاکی شده و منتظره امتحان تموم شه جبران کنم!
دوست دارم بعد آزمون برم کربلا. مادرم تابه حالا اذن نداده برم. امسال دیگه میخوام یواشکی برم. نمیدونم درسته یا نه
از طرفی کارت ملیم نمیدونم کجاست. و نمیدونم گذرنامه میشه گرفت با شناسنامه قدیمی یا نه؟ کاروان‌هایی که میخواستم باهاشون برم هم همه حرکتشون قبل امتحانمه. یه مقدار
سازمان چیست؟
جوامع امروزی را جوامع سازمانی می نامند، زیرا در این جوامع انسانها هر جایی که زندگی کنند و هرکاری که انجام دهند با سازمانهای مختلف در ارتباط اند و سازمانها بخشی از زندگی روزانه همه مردم را تشکیل می دهد:
1- امروز هر یک از انسانها معمولا در بیمارستانی(یک سازمان) متولد می شود.
2- شناسنامه او را سازمان ثبت اسناد و احوال کشور صادر می کند.
3- به هنگام رسیدن به سن آموزش در مدرسه ای(یک سازمان) درس میخواند.
4- هنگام رسیدن به سن قانونی از اداره ر
با مستند کردن فرایندها و تدوین شناسنامه فرایند که در واقع قدم اول مسیری است که BBM (مدیریت فرایندهای کسب و کار) پیشنهاد داده، می تونیم دید کاملی از اتفاقاتی که درحال افتادنه و تقدم و تاخر کارها و فعالیت ها داشته باشیم.
ادامه مطلب
به شهید رسول خلیلی رای می دهم یعنی به راه او و منش او رای می دهیم . با آمدن به پای صندوق رای , لبخند را بر لبانش می نشانیم به راه شهید رسول خلیلی رای می دهیم ✌️با حضورمان و انتخابمان ,لبخند را بر لبان شهید رسول خلیلی بنشانیم #همه_می_آییم عکس :تصویر شناسنامه شهید رسول خلیلی صفحه انتخابات @Rasoulkhalili 
داوطلبانی که خواستار ثبت نام بدون آمون دانشگاه های ازاد هستند باید برای ثبت نام اینترنتی و ثبت نام حضوری برخی اطلاعات و مدارک خود را بارگزاری کرده و یا ارائه دهند . متقاضیان به مدارکی اعم از مدارک شخصی ، تحصیلی ، سهمیه و ... نیاز دارند .

در چند سال اخیر دانشگاه آزاد جهت سهولت داوطلبان برای ادامه تحصیل راهی نوین در پیش گرفته و اقدام به جذب دانشجو به صورت بدون آزمون کرده است که مورد استقبال متقاضیان قرار گرفت . ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99
فروش کارتخوان سیار 
بدون نیاز به جواز کسب صاحب کارتخوان سیار شوید
امکان اتصال به تمامی بانک های عضو شتاب
1 سال گارانتی 
پشتیبانی مادام العمر توسط بانک (24 ساعته)
تحویل 1 روزه 
ارسال به سراسر ایران
مدارک : کارت ملی + شناسنامه + شماره حساب و شبا 
09129486859 
021-66121812
021-66121816
پکس پوز
پارسه نوین

شناسنامه دار بودن محصولات ؟ امکان تعویض و فروش : 
چند نفر از دوستان در اینستاگرام سوالی در مورد شناسنامه دار بودن محصولات پرسیدن
محصولات کریستال و بلور ، بصورت فاکتور دار فروخته می شوند ، و در واقع سند خرید شما همان فاکتور هست . در فاکتور قمیت و تعداد هر ظرف نوشته شده در اخر جمع قیمت رو هم مینویسند. معمولا می نویسند مثلا میوه خوری چک این میشه سند شما. فاکتور  شماره های تماس و ادرس رو دارد ، بعضی از فروشگاها بصورت دستی و بعضیا بصورت کامپیوتری م
ثبت شرکت گاز رسانی با تهیه مدارک زیر امکان پذیر است:
1- تکمیل دو نسخه اظهارنامه شرکت سهامی خاص 2- تکمیل دو نسخه اساسنامه شرکت سهامی خاص 3- ارائه دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین 4- فتوکپی شناسنامه برابر اصل شده تمامی اعضای هیئت مدیره و سهامداران و بازرسین 5- فتوکپی کارت ملی  برابر اصل شده  تمامی اعضای هیئت مدیره و سهامداران و بازرسین
6- در صورتیکه اعضاء هیئت مدیره یا سهامداران اشخاص حقوقی باشند ارائه کپی
آخرین روزنامه رسمی،شخص حقوقی و نامه م
سرکار
خانم/جناب آقای ................................ فرزند
......................... به شماره شناسنامه ..................... و کد
ملی ................................. و به آدرس سکونت
............................................ به  موجب این سند اقرار نمود
از آنجا که چک / چکهای  صادره توسط ................ تحت شماره  / شماره
های  ............... نزد نامبرده بوده واکنون مفقود گردیده است لذا ضمن
اعلام وصول وجوه موصوف حق هرگونه ادعا و اعتراض دراین خصوص  را از خود سلب و
ساقط نموده و چنانچه نسبت به سند / اسناد تجاری فوق هرادعای
متن اهنگ رضا بهرام به نام لطف
ببین عاشق شدم ای رهگذر مرا هرجا که شد با خود ببر باور کنتا تو از راه رسی شاعران شعر سرایند قوم مردان مبارز به این شهر بیایندتا تو از راه رسی پنجره ها باز بمانند مرد و زن بر سر هر کوچه آواز بخوانندخالی از لطف نباشد گذری کنی از این کوچه بن بستخالی از لطف نباشد بر دل غم زده ما بکشی دستمن توقع ندارم همنشینم شوی ای حضرت دریاخالی از لطف نباشد بزنی موج بر این ساحل تنهازیبای من تنها تویی صبر و قرار من همه دار و ندار مننخوا
بسم الله الرحمن الرحیم
الشیطان فی القرآن 
بالاعتماد على تفسیر المیزان للسید العلامة محمد حسین الطباطیائی قدس سره 
الدروس علیها كلمة سر ، یتم تسلیمها عند التسجیل فی المادة الدراسیة 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
أسئلة البحث 

2
مقدّمة فی أهمیة معرفة الشیطان و 
المنهج الصحیح فی معرفة الشیطان فی القرآن

3
أصول و مقدمات معرفة الشیطان ج1

4
أصول و مقدمات معرفة الشیطان ج2

5
طریقة عمل الشیطان و إغوائه للانسان 

6
تزیین الأعمال : أنواع التزیین، فاعل التزی
برای تهیه بیمه زندگی(بیمه عمر و تامین آتیه) می توانید از طریق وب سایت بیمه آور( www.bimehavar.ir ) فرم بیمه زندگی را مطابق با مشخصات شناسنامه ای شخص پر(تکمیل) کنید، تا نماینده بیمه در کمترین زمان با شما تماس بگیرد و یا از طریق بخش تماس ها  در وب سایت با یکی از راه های تماس برای مشاوره یا ثبت نام ارتباط برقرار کنید.
پیگیری کارت ماشین از راهور از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
سامانه رهگیری مرسولات سازمانی
دلیل تعقیب شناسنامه ویژگیها خودرو به شماره تلفن 86012063 021تماس بار دلیل پیگیری کارت نفت و گواهینامه موتورسیکلت یا خودرو به دفاتر پلیس. مرحله آخر دنبال کردن فیش خودرو برگشتی از طریق پلیس راهور انجام می هم کوه طور که بیان شد به منظور این گروه از افراد طبق اخبار پلیس راهور به منظور دنبال کردن .
ادامه مطلب
یک ترجمه رسمی چیست؟
ترجمه رسمی , یک ترجمه معتبر قانونی از گواهینامه ها , اسناد رسمی ,
حکم ها و یا مدارک هویتی است که توسط مترجم رسمی قوه قضائیه انجام میگیرد .

ترجمه های رسمی معمولا دارای مهر و موم بوده و توسط یک مترجم قسم
خورده انجام می شود .

هدف ترجمه های رسمی
اهداف مختلفی برای ترجمه رسمی مدارک وجود دارد , به عنوان مثال برای
ترجمه رسمی شناسنامه   باید مطابق با قوانین دارالترجمه رسمی به همراه تائیدات انجام می شود
, دارالترجمه رسمی پارسیس قادر
علی بود صدف عشق و گوهرش زهراست
علی است اهل کسائی که محورش زهراست

علی است صاحب بیت شرافت و عظمت
علی ابوالحسنین است و همسرش زهراست

کسی که سینه سپر می‌کند برای علی
یقین،که دادرس روز محشرش زهراست

قسم به صاحب محشر که تشنه لب نشویم
علی است ساقی حوضی که کوثرش زهراست

شناسنامه‌ی ما روشن است هم چون صبح
علی بود پدر شیعه،مادرش زهراست

غمی نداشت نبی تا که مرتضی را داشت
غمی ندارد علی تا که یاورش زهراست

علی است حیدر کرّار خیبر و احزاب
میان کوچه بب
ثبت‌نام آزمون استخدامی آتش‌نشانی
 : تقویم آزمون استخدامی:
.
1. زمان ثبت نام : تا 19 تیرماه 1398
2. زمان کارت ورود به جلسه : از روز دوشنبه 14 مردادماه 1398
3. برگزاری آزمون : ساعت 9 صبح روز جمعه 18 مردادماه 1398
مدارک مورد نیاز:
عکس
کارت ملی
شناسنامه
کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی
گواهینامه رانندگی
مدرک تحصیلی
کد پستی محل سکونت .
یک قطعه عکس متقاضی
زمان ثبت نام:

در حال حاضر دور اول کلاسهای تابستانی آغاز شده است و ثبت نام برای دور دوم کلاسها در حال انجام است.
ثبت نام این دوره از کلاسها:
تا روز یکشنبه 16 تیر 1398 صبح روزهای شنبه ت
یک روزهایی می آیند که از گفتن "خسته شدم"هم خسته می شویم!!!
یاد میگیریم که هیچ کس در این دنیا نمیتواند برای خستگی ما کاری کند
هیچ کس نمی‌تواند برای رفیق از دست رفته ما شناسنامه المثنی گم شده توی سفر استاد بد اخلاق که دو ترم متوالی حالمان را می گیرد دندان های خراب از عصب کشی شده و ... است
یک روزهایی می آیند که از گفتن "خسته شدم"هم خسته می شویم!!!
سعی میکنیم از آب پرتقال های خنکی که مامان دستمان می دهد لذت ببریم
از اینکه امروز گل های شمعدونی گل داده ان
GPRS POS یا دستگاه پایانه سیار(بیسیم)، نسل جدیدی از دستگاه‌های کارتخوان است که با استفاده از خدمات سامانه تلفن همراه به شبکه بانکی متصل شده و تراکنش را با استفاده از سرویس‌های بستر GPRS انجام می‌دهد..

کاربرد- درفروشگاه‌های بزرگ که سیستم پخش سیار (Delivery) دارند-در سیستم‌های توزیع مویرگی یا شرکت‌های پخش- در محل‌هایی که دسترسی به سایر خطوط ارتباطی به سهولت امکان‌پذیر نیست
ویژگی‌ها- قابل حمل بودن دستگاه و عدم محدودیت مکانی- سرعت بالای تراکنش-
GPRS POS یا دستگاه پایانه سیار(بیسیم)، نسل جدیدی از دستگاه‌های کارتخوان است که با استفاده از خدمات سامانه تلفن همراه به شبکه بانکی متصل شده و تراکنش را با استفاده از سرویس‌های بستر GPRS انجام می‌دهد..

کاربرد- درفروشگاه‌های بزرگ که سیستم پخش سیار (Delivery) دارند-در سیستم‌های توزیع مویرگی یا شرکت‌های پخش- در محل‌هایی که دسترسی به سایر خطوط ارتباطی به سهولت امکان‌پذیر نیست
ویژگی‌ها- قابل حمل بودن دستگاه و عدم محدودیت مکانی- سرعت بالای تراکنش-
مجازات‌های مربوط به شناسنامه با توجه به اهمیت جرم و میزان صدمه و خساراتی که به وجود می‌آید، متفاوت است. در ادامه به برخی از تخلفات مربوط به شناسنامه و مجازات‌های آن اشاره شده است ، با مجله حقوقی دلتا همراه باشید...
شناسنامه از جمله اسنادی است که مشخصات افراد در آن قید شده و قابل تغییر هم نیست. اما گاهی برخی افرادی بنا به دلایلی اقدام به تغییر در شناسنامه  یا ساخت شناسنامه جعلی می‌کنند. در مجله دلتا به بررسی تخلفات مربوط به شناسنامه اشاره
بعضی از شرکت ها در تلاش هستند که شرایط مناسبی را برای فروش اقساطی خودپرداز فراهم کند و همواره در راستای جلب رضایت افراد مختلف جامعه در تلاش است تا با ایجاد شرایط مناسب فروش اقساطی خودپرداز در راستای راحتی مردم کوشش کند.
شرکت هایی که ثبت شده می باشند مشتریان می توانند با خیال راحت اقدام به خریداری خودپرداز کنند. از آنجایی که اعتماد دو طرفه در خرید و فروش از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد شرکت های قابل اعتماد سعی کرده اند امکان تحویل فوری خودپ
می‌بینی زمستان؟دیگر زور هیچ آفتابی به من نمی‌رسددیگر دستِ هیچ بهاری نمی‌تواند شاخه‌هایم را لمس کنددیگر در قله‌ام. جایی که هیچ کس به آن‌جا نخواهد رسید...می‌بینی چه‌قدر بزرگ شده‌ام؟دیگر در هیچ تابوتی جا نمی‌گیرمدیگر هیچ گوری مرا نمی‌پذیرد...می‌بینی؟می‌بینیچه باوقار، دیگر هرگز او نخواهم بوددیگر هرگز نخواهد دانستدیگر هرگز نخواهد فهمید...می‌بینیکه چگونه جنون بر عقل‌ام می‌خنددو نوازشِ دست‌هایش را از شانه‌هایم دریغ می‌کند؟می‌بین
دانلود سریال دارا ندار

دانلود سریال دارا ندار

بازیگران سریال دارا ندار:فتحعلی اویسی، رضا رویگری، علیرضا خمسه، شهره لرستانی، مرجانه گلچین، نگار فروزنده، سام درخشانی، رضاتوکلی، بهنوش بختیاری، نفیسه روشن، سحر ولدبیگی، مریم کاویانی، مریم سلطانی، سیدجواد هاشمی، یوسف صیادی، رامین راستاد، شهاب عباسی، رضا بنفشه‌خواه و…
 ماجرای سریال دارا ندار:تیمور گلچین مرد مسن، خودخواه و ثروتمندیست که تمامی دارائیش را فروخته و در امر ساختمان سازی در د

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها